Top

Hakkımızda

Hakkımızda

AHŞAP İŞLEME VE KONTROL MAKİNALARI ÜRETİCİSİ

Altan Mekatronik, 2017 yılından bu yana ahşap işleme makineleri araştırma, geliştirme, üretim ve satışına kendini adamıştır.

Gelişen Teknolojiyi ile beraber yaptığımız ARGE çalışmaları sayesinde Ahşap sektöründe kamera kontrol cihazlarını ahşap yüzeylerindeki görsel hataların, böcek izlerinin, çapakların ve kılcal çatlaklar ve benzer hataları kameralar ile tespit edilerek hatalı ürünlerin seçilerek ayrılmasına olanak sağlamaktadır. Ayrıca yaptığı birçok özel proje ile müşterilerine özel çözümler üretmektedir.


Altan Mekatronik olarak sunduğumuz ana ürün ve hizmetler arasında özel tasarım makine ve konveyör imalatı, makine yedek parça üretimi bulunmaktadır. Endüstriyel alanda kaliteli üretim için gerekli olan çözümleri sunarak, müşterilerimize sektördeki gereksinimlerine uygun ürünler ve hizmetler sunmaktayız.


Firmamız hem Türkiye'de hem de Bulgaristan'ın Filibe ilinde faaliyet göstermektedir. Bu lokasyonlar, bölgesel ve uluslararası pazarda geniş bir coğrafyaya hitap etmemize olanak sağlamaktadır.


Altan Mekatronik, sektördeki uzmanlık ve tecrübesiyle, müşterilerine kaliteli ürün ve hizmetleri sunmayı ve sürekli gelişen endüstriyel ihtiyaçlara çözüm üretmeyi amaçlamaktadır.

Hakkımızda